Menüye Hayat Kat

MENÜYE HAYAT KAT

2021 yılında yenilediğimiz menümüz ile sadece koccaman lezzetlerimize değil, sizlerle birlikte geçirdiğimiz eşsiz anlarımıza da yer ayırdık!

Menümüzdeki sayfalarda yer alan QR kodları okutarak hayata lezzet kattığımız anlara eşlik edebilir, #menüyehayatkat etiketi ile siz de menümüzde yer alabilirsiniz.

Menümüzde bulunan tüm yemek kategorilerinde sizlerin güzel anlarına eşlik ediyoruz. Ailenizle yaptığınız güzel bir kahvaltı masanızda, iş arkadaşlarınızla yediğiniz keyifli öğle yemeğinizde, özel bir gün kutladığınız akşam yemeğinizde, yorucu bir antreman sonrası arkadaşlarınızla sağlıklı ve lezzetli yemek keyfinizde veya anne ve kardeşinle tatlı - kahve keyfi yaparken de bizlere ileteceğiniz videolarınız ile menümüze hayat katabilir, misafirlerimizle bu güzel anlarınızı paylaşabilirsiniz.

Hayata sevdikleriniz ve koccaman lezzetlerimizle birlikte güzel anılar bırakırken, menümüze de hayat katın!

Sosyal medyada #menüyehayatkat etiketimizi kullanarak güzel anlarınızı paylaştığınız videolarınızı takip ediyor ve her ay menümüz içerisinde bulunan qr kodlardaki videolarımızı sizlerden gelenler ile yeniliyoruz. Kim bilir happy Moon’s şubelerinden birinde paylaştığınız keyifli bir anınızla belki de önümüzdeki ay siz de menümüzde yer alabilirsiniz!

Menümüzü incelemek için tıklayın.