Little Buddha İstanbul’un Yeni Uzakdoğu Konsepti

“Little Buddha” Akmerkez’de Açıldı

Yeme içme sektörünün önde gelen markaları Happy Moon’s, İkon ve Bob’s markalarını kuran Happy Group, yepyeni bir konsepti daha hayata geçiriyor. Uzakdoğu mutfağı sevenlere birbirinden farklı seçenekler sunan Little Buddha’nın ilk şubesi, İstanbul’da Akmerkez AVM’nin giriş katında hizmete açıldı.

Uzakdoğu mutfağının en seçkin lezzetlerini “ulaşılabilir hizmet ve lezzet” anlayışıyla sunan Little Buddha, alanlarında uzman ve deneyimli şeflerin ellerinden çıkan 170’ten fazla seçenekle, yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor

Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen dünya mutfaklarından biri olan Uzakdoğu mutfağının en yeni temsilcisi Little Buddha”, Happy Group çatısı altında ilk şubesini Akmerkez’de açtı.

Uzakdoğu mutfağının en orijinal ve seçkin tatlarını “ulaşılabilirlik” mottosuyla misafirlerine sunmayı hedefleyen Little Buddha’da en seçkin ve lüks Uzakdoğu restoranlarında yer alan lezzetleri servet ödemeye gerek kalmadan deneyebilirsiniz.

Uzun yıllardır Türkiye’nin önemli Uzakdoğu işletmelerinde görev alan deneyimli şeflerin hazırladığı, 170’ten fazla seçenek sunan, menüsüyle dikkat çeken Little Buddha’nın Corn Tempura, Dynamite Shrimps ve Ponzu Soslu Trüflü Edamame spesiyalleri oldukça iddialı...

Sushi’de set menüler dahil yaklaşık 55 farklı sushi, noodle çeşitleri ve ana yemekler de sunan Little Buddha’nın kokteyllerinden Bergamot, Butterfly ve Lavender’i ise mutlaka denemelisiniz.