Happy Moon's Cafe

Happy Moon’s Grubun ilk markası olarak kapılarımızı ilk olarak 1999’da, Kadıköy Bahariye Caddesi’nde açtık. Büyük porsiyon, hızlı servis ve iyi hizmet stratejisi ile 25 yılda şube sayımızı 58'e çıkardık. Türkiye’nin yanı sıra Bakü’de de hizmet veren zincir restoran markası haline geldik. Ulaşılabilir fiyat ve lüks kavramlarını kafe ve işletmeciliğe uygulayarak, dünya markası olma misyonuyla yola çıkarak, tüm konuklarımıza kalite, hijyen ve tazelikten ödün vermeden en kısa sürede hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misafirlerimizin hak ettiği kaliteyi, fiyat olarak ulaşılabilir kılmayı temel prensip ediniyoruz. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan menülerimizde; Türk, İtalyan, Meksika, Amerika ve lokal mutfaklardan farklı farklı lezzetleri bir araya getirerek konuklarımıza sunmaktayız.

Kahvaltı tabağından gün içerisindeki atıştırmalıklarımıza, salata, burger, pizza ve geniş ana yemek alternatiflerimizden eşsiz tatlılara kadar tüm seçeneklerimizi koccaman mutluluklar sloganıyla misafirlerimize sunuyoruz.

Kahvaltı tabağından gün içerisindeki atıştırmalıklarımıza, salata, burger, pizza ve geniş ana yemek alternatiflerimizden eşsiz tatlılara kadar tüm seçeneklerimizi koccaman mutluluklar sloganıyla misafirlerimize sunuyoruz.

KONSEPT

İlk olarak 1999 yılında Kadıköy'de hizmet vermeye başlayan Happy Moon’s, konuklarını kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayarak, kaliteli ve taze ürünleri, hijyen kurallarına uyarak, en kısa zamanda en lezzetli şekilde servis ederek, ulaşılabilir lüks kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulayarak dünya markası olma misyonuyla yola çıkmıştır.

Bu gelişimi sağlamak için ise yenilikçi yaklaşımıyla konukseverlik, kalite ve tazelik, hijyen, iş güvenliği, en kısa süre de servis, lezzet, ulaşılabilir fiyat gibi konuları temel değer olarak belirlemiştir.

Eklektik bir menü yapısına sahip olan Happy Moon’s Cafe; Türk, İtalyan, Meksika, Amerika ve lokal lezzetlerinden oluşan 200’ün üzerinde çeşide sahip menüsüyle, 08.30’dan 00.00’a kadar işleyen bir yapıdır. Şubelerimiz, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra misafirlerinin gelip kahvelerini içebilecekleri, 20’nin üzerinde günlük üretilen tatlılardan yiyip iyi vakit geçirebilecekleri ev ve iş yeri dışında üçüncü bir adrestir. Bugün itibariyle 57 şube sayısına ulaşarak 2015 yılından bu yana şube sayısında artış göstererek yılda ortalama 10 milyon kişiye ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam etmektedir.