BOB’S olarak dünya mutfağından lezzetleri bir araya getirdiğimiz menümüz ile kalite ve hijyenden ödün vermeyerek, farklı konseptimiz ile tüketicinin  kendini özel hissetmesini sağlayarak kısa sürede lezzet sever misafirlerimizin yeni gözdesi haline geldik.

Yemek yerken hem doyuruculuk, hem uygun fiyat hem de Dünya mutfağından alternatif lezzetler sunarak Avm’lerde ve kalabalık caddelerde yerimizi alıyoruz.

İtalya’nın Fettucine Alfredosu’ndan Meksika mutfağına, Mac and Cheese burgerimizden özel soslar ile hazırladığımız tavuk yemeklerimize, farklı kültürleri birleştirdiğimiz bol çeşitli salatalarımıza kadar Dünya mutfağından farklı farklı alternatifleri menümüzde buluşturuyoruz.

Doyurucu porsiyonlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile Bob’s  Cafe olarak farklı lezzetler arayan müşterilerimizi etkilemeye devam ediyoruz.

başlangıçlardan salatalara, burgerlerden ana yemeklere,tatlılardan dünya mutfağına kadar farklı farklı lezzetleri bir arada bulunduran geniş menü seçenekleri ile

KONSEPT

Sektörde elde ettiğimiz 23 yıllık tecrübemiz ve Happy Moon’s Cafe ile yakalanan başarının ardından farklı segmentlerde de hizmet vermek üzere yeni oluşumlara giderek, yaptırdığımız sektör araştırmaları sonucu öncelikle fast food sektörü ile dünya mutfağının ortak bir çatıda olmadığını, Cadde şubeleri için lezzet ve doyuruculuğu uygun fiyatlarla sunmakta bir açık olduğunu fark ederek 2018 yılında BOB’S markasını yarattık.

Fast food, sokak lezzetleri ve dünya mutfağından sunduğumuz lezzetlerimizi bir araya getirdiğimiz Cafe konseptimiz ile Bob’s Cafe markamızı oluşturarak caddelerde ve AVM’lerde yerimizi almaya başladık.

Doyuruculuk ve uygun fiyatların yanında başlangıçlardan salatalara, burgerlerden ana yemeklere,tatlılardan dünya mutfağına kadar farklı farklı lezzetleri bir arada bulunduran geniş menü seçenekleri ile BOB’S müşterilerin aradığı tüm lezzetleri şık dekorasyonu ve eğitimli personeli ile tek bir noktada sunuyor.

BOB’S, ilk şubesini Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açarak hizmete geçmiştir. Pek yakında birçok cadde ve AVM’de yerini alarak büyümeyi hedeflemektedir.

Hedeflenen büyümenin hem şirket şubeleri açarak hem de franchise vererek gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.