Nilay Keçeci Be Light - Be Fit - Be Happy

UZMAN DİYETİSYEN NİLAY KEÇECİ'DEN

Beslenme Uzmanı Nilay Keçeci ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle misafirlerimize her an sağlıklı ve fit alternatifler sunabilmek amacıyla özel bir çalışma yaptık. Menü içeriğinde vejetaryen, vegan ve fit seçeneklerinden oluşan birbirinden özel tarifler sizleri bekliyor!

Menüyü hazırlarken diyetinizin veya sağlıklı yaşam alışkanlıklarınızın bozulmamasını birinci önceliğimiz haline getirirken, menümüzün tamamında olduğu gibi lezzet ve güzel sunum standardımızı da koruduk. Düşük kalorili alternatifler denildiğinde akıllara gelen klasikleşmiş yemeklerden farklı, günün her anında tüketmek isteyeceğiniz, yemeğinizi koccaman gülümsemelerle ve keyifle yiyebileceğiniz bir menü oluşturduk.

Bu menüde protein, karbonhidrat ve yağ dengesini koruyan seçeneklerimizle tüm müşterilerimizin - misafirlerimizin beslenme özelliklerine dikkat ettik.

Vegan beslenen misafirlerimiz için içerisinde hayvansal kaynaklı besin bulunmayan, vejetaryen beslenen misafirlerimiz için de birbirinden lezzetli seçenekler ekledik.

Karbonhidrat ve günlük enerji kaynağımız protein, spor ve diyetlerde vücudun olmazsa olmazı, yağ ise hem diyet hem de iç organların en önemli koruyucu maddesi olduğu için günlük alınması gereken miktarlara uygun şekilde yemeklerimizi hazırladık.

Fiziksel ve psikolojik olarak gereken tüm makro ve mikro besin öğelerini aldık ve diyetinizi ya da sağlıklı yaşamınızı sürdürürken kısıtlanmamanızı sağlamak için çalıştık.

Günlük beslenme rutininizden çıkmadan hamburger, dürüm, spagetti hatta tatlı çeşitlerini seçerek öğününüzde ne yiyeceğinize siz karar verebilirsiniz. Düşük kalorili alternatiflerle oluşturduğumuz bu menümüzü yerken kalori hesaplaması yapmayacaksınız. Menümüzde bulunan kalori değerleri ve içerikleri sayesinde seçimleriniz doğrultusunda yemeklerimizi mutlu şekilde tüketeceksiniz.

Nilay Keçeci ile hazırladığımız menümüz tüm şubelerimizde sizleri bekliyor!