Lezzeti Dönüştürüyoruz

LEZZETİ DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Happy Moon’s olarak her zaman toplumsal sorumluluğumuzun farkında olduk. Bu farkındalıkla, toplumsal faydayı gözetip katkı sağlayarak, geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakma misyonu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İş ortağımız Coca-Cola ile bir araya gelerek #lezzetidönüştürüyoruz projesine imza attık. Bu proje ile yeni ağaçlar yeşertmek üzere kurumsal sosyal sorumluluk projemizi hayata geçirdik.

Projemiz kapsamında, koccaman lezzetlerimizin yanında sipariş vereceğiniz “geri dönüşümlü” Coca-Cola grubu ürün şişeleriyle projemize destek olmaya devam edebilirsiniz.

Satışlardan elde edilen gelirin bir kısmını Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtım Vakfı’na (ÇEKÜL) kurumsal ağaçlandırma projesi olan 7 Ağaç Ormanları kapsamında bağış yaptık.

Tüm misafirlerimizin geleceğe bizimle katkı sağlaması adına #lezzetidönüştürüyoruz projemizin detaylarını sıklıkla öne çıkardık.

“Lezzeti Dönüştürüyoruz” kurumsal sosyal sorumluluk projemiz ile Silivri’de 10.000 ağaçlık Happy Moon’s & Coca-Cola Ormanı’nı hayata geçirdik.