Lezzeti Dönüştürüyoruz

LEZZETİ DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Happy Moon’s olarak her zaman toplumsal sorumluluğumuzun farkında olduk. Bu farkındalıkla, toplumsal faydayı gözetip katkı sağlayarak, geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakma misyonu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

2021 yılında iş ortağımız Coca-Cola ile bir araya gelerek #lezzetidönüştürüyoruz projesine imza attık. Bu proje ile yeni ağaçlar yeşertmek üzere kurumsal sosyal sorumluluk projemizi hayata geçiriyoruz.

Projemiz kapsamında, koccaman lezzetlerimizin yanında sipariş vereceğiniz “geri dönüşümlü” Coca-Cola grubu ürün şişeleriyle projemize destek olabilirsiniz.

Satışlardan elde edilen gelirin bir kısmını Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtım Vakfı’na (ÇEKÜL) kurumsal ağaçlandırma projesi olan 7 Ağaç Ormanları kapsamında bağış yapıyor olacağız.

Tüm misafirlerimizin geleceğe bizimle katkı sağlaması adına #lezzetidönüştürüyoruz projemizin detaylarını sıklıkla öne çıkarıyor, oluşturduğumuz projenin daha çok duyulması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Projemiz için sosyal medyada oluşturduğumuz hashtag ile daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor, proje detaylarını ve hashtag kullanımını sürekli olarak sosyal medya hesabımızda, menümüzde ve şubelerimizde kullandığımız Amerikan servislerde yer vererek daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

2021 yılı sonunda “Lezzeti Dönüştürüyoruz” kurumsal sosyal sorumluluk projemiz ile Silivri’de 10.000 ağaçlık Happy Moon’s & Coca-Cola Ormanı’nı hayata geçireceğiz.